Доброго ранку☀
Маю надію, що у всіх все добре, всі здорові.
Починаємо день з ранкової гімнастики:" Весела зарядка"
Набираємося сили та здоров'я, повторюючи рухи під музичний супровід.
Пропоную переглянути відео заняття з аплікації на тему:" Корисні гостинці для ляльки Тані"
Навчимо дітей викладати елементарні аплікації, силуети фруктів з готових форм; закріпимо назви кольорів, вміння називати фрукти та ягоди; розвинемо естетичний смак, дрібну моторику,; виховуємо бажання вживати корисні продукти та позитивне ставлення до заняття аплікацією.
Тема: Ходьба по дошці з переступанням через кубики. Залізання на табурет ( висота 15 см), зістрибування. Рухлива гра: «Пташки літають».
Інвентар: дошка, табурет (висота 15 см), 5 кубиків.
Програмовий зміст: вчити дітей ходити по дошці, переступаючи через кубики; сприяти вмінню залізти на табурет та зістрибувати з нього. Розвивати увагу, спритність, координацію рухів. Виховувати бажання займатися спортом.
Хід заняття
Ходьба в різних напрямках по дошці, покладеній на підлогу; біг, за сигналом стати на дошку.
Загальнорозвиваючі вправи на дошці: нахилитися вперед, , дістати руками пальців ніг; сидячи на дошці верхи, нахилитися праворуч, ліворуч, руки в сторони.
Ходьба по дошці з переступанням через кубики.
Залізання на табурет (висота 15 см), зістрибування.
Гра: «Пташки літають» (Повторити 3 рази).
Мета: вчити дітей ходити і бігати врозсип; привчати їх швидко діяти за сигналом.
Хід гри: діти сидять на стільчиках, в кутку кімнати. Це – гніздечко. За сигналом дорослого пташки вилітають на середину кімнати, літають в різні боки, присідають, розшукуючи корм, знову літають, розмахуючи руками-крилами. За сигналом «Пташки, в гніздечка!» діти повертаються на свої місця.
Вказівки до проведення: дорослий стежить за тим, щоб діти-пташки діяли за сигналом: летіли від гніздечка щонайдалі й поверталися тільки до свого гніздечка.Для гніздечок можна використовувати великі обручі, покладені на підлогу. Це можуть бути і кола, накреслені на землі, в яких діти присідають навпочіпки. Дорослий вчить дітей бути уважними під час бігу. Діти привчаються акуратно вистрибувати з гніздечок (обручів), контролювати власні рухи, враховуючи загальний темп гри.
Заключна частина
Ходьба в різних напрямках. (35 с)
Настав час прогулянки. Будьте обережні та не нехтуйте сигналами повітряної тривоги.
Сьогодні поспостерігаємо за сонцем.
Мета - продовжувати знайомити з природними явищами, дати поняття одного з ознак зими - морозу; формувати інтерес до неживим об'єктам природи.
Бесіда
Зачитайте дітям вірш:
Морозом дихає зима.
Та, мабуть, змерзла вже й сама!
Бо закрутила білі
У танці заметілі.
Без рукавичок хуга
У руки змерзлі хука.
Прохає завірюха
Позичити кожуха.
І тільки дітвора
Кричить зимі: — Ура!
В. Верховень
Пригадайте з дітьми, в якій стороні сонце вранці? Правильно, на сході, сонце там встає, а ввечері воно буде в іншому боці - на заході, там сонце буде ховатися на ніч. Взимку сонце світить, але не гріє, встає пізно, а лягає рано. День взимку короткий, ніч довга. Влітку сонце гріє, взимку морозить. Взимку сонце крізь сльози посміхається.
Попросіть дітей підставити до сонечка долоньку, щічку. Запитайте, що відчуває дитина. Чи так гріло сонечко влітку?
Це всі завдання на сьогодні. Дякую за співпрацю.
Немає коментарів:
Дописати коментар