вівторок, 20 грудня 2022 р.

Обереги нашого дому

 Доброго ранку.

Гарного спокійного дня усім. Сподіваюсь в усіх все добре.

Продовжуємо навчальний процес.

Як завжди почнемо з ранкової руханки.

Комплекс вправ «Зігріємось» 

-Сплески в долоні перед грудьми («зігріймо руки»)

 В п. -о.с, руки на поясі. 

1—сплеснути в долоні перед грудьм (ви шх);

2   руки на пояс (вдих). Повторити 4р.;

-Нахили тулуба вперед («нарубаймо дров»). 

В.п.— стійка ноги нарізно, руки над головою, пальці зчеллені.

1 — нахилити тулуб уперед, енергійно опустити руки вниз між колінами (видих); 

2 — випрямитись у в.п. (вдих). Повторити 3 р.;

-Рухи руками перед грудьми («зігріймось»).

 В.п.— о.с,  руки в сторони. 1 —обхопити руками плечі (видих);

 2 —  руки в сторони (вдих). Повторити 4р.;

-Присідання. В.п.— о.с, руки на поясі.

 1—2 — присісти  навпочіпки; вдарити долонями по колінах; 

4 — підвестись  у в.п. Повторити 4 р.

Здоров'я та фізичний розвиток

Тема: Повзання на колінах вздовж мотузки з упором на руки.  Ходьба по мотузці, викладеній прямо.  Рухлива гра: «Де подзвонили?»

Мета: повторити комплекс загальнорозвивальних вправ; вдосконалювати вміння повзти вздовж мотузки з упором на роуки; закріпити навички ходити по мотузці, викладеній прямо;  розвивати рівновагу, вміння орієнтуватися у просторі, узгоджувати свої рухи з рухами інших дітей; виховувати дисциплінованість, увагу, вміння швидко реагувати на сигнал.

Матеріали та обладнання: мотузка, стільці (2шт),  дзвіночок.

Хід заняття

Ходьба  навколо стільців у різному темпі, на носках – «Хто тихіше?»; біг; вправляння в орієнтуванні у просторі – «Сядь на стілець». (40 с).

Повторити загальнорозвиваючі вправи.

Основні вправи



Рухлива гра: «Де подзвонили?»

Мета: вчити дітей орієнтуватися на звук, визначати на слух, звідки пролунав звук, рухатися у напрямку звуку; привчати діяти за сигналом, рухатися; вчити дітей знаходити певний предмет за звуком; підтримувати позитивно-емоційний стан дітей у процесі рухової діяльності.
Матеріал: дзвоник.
Хід гри
Діти сидять або стоять з одного боку кімнати. Дорослий просить їх відвернутися до стіни й не озиратися. У цей час  дорослий з дзвіночком ховається від них, наприклад, за шафу.
Запропонувати дітям послухати, де подзвонили, і знайти джерело звука (дзвонять спочатку тихо, потім голосніше). Діти повертаються і йдуть на звук, знаходять його, потім повертаються. Тим часом дорослий переходить в інше місце, гра триває.
Вказівки до проведення: діти не мають дивитися, куди ховається дорослий із дзвіночком. Для цього дорослий відвертає їхню увагу. Дзвонити в дзвіночок потрібно спочатку тихо, потім голосніше. При багаторазовому повторенні гри, наприкінці року, можна доручити дитині ховатися і дзвонити дзвіночком.
Ходьба один за одним –(35 с). 

Гарно розім'ялися. Тепер пропоную пограти в дидактичну гру"Обереги та символи України"

Програмовий зміст: Формувати уявлення дітей про обереги та символи українського народу. Розвивати мислення. Виховувати повагу до традицій  українського народу.




Пограти, тепер можна вирушати на прогулянку.
Поспостерігаємо за деревами.

Мета: формувати уявлення дітей про життя рослин узимку; виховувати бережливе ставлення до рослинного світу.

Пояснення про те, що в морозні дні гілочки кущиків та дерев дуже крихкі, їх легко зламати, тому їх потрібно берегти, не чіпати, не стукати лопаткою по стовбур.

Запитання:

Що це? Дерева які? Вони високі чи низькі? Чи є листя на деревах? Чому? А кущики які? (Відповіді дітей).

Пояснити дітям,що необхідно берегти природу.

От і всі завдання. Бажаю Вам гарного настрою на увесь день. Бережіть себе та дітей.

Немає коментарів:

Дописати коментар

День домашніх тварин.

  Вітаю. Усіх запрошую на ранкову гімнастику. Виконуємо вправи та набираємося сили та здоров'я. Хвилина мовчання  Ознайомлення із природ...