Вітаю вас діти та батьки. Маю надію, що у всіх все добре.
Розпочнемо день обов'язково з ранкової гімнастики та продовжимо навчальний процес.
Для заняття з аплікації нам знадобляться такі матеріали: картон синього чи блакитного кольору, вирізані фігури у формі квадрата (червоного кольору) та у формі трикутника ( зеленого кольору), маленький квадрат та півколо жовтого кольору, вирізані зірочки різних кольорів, клей-олівець, вата, клейонка, серветки.
Наступне заняття:Здоров'я та фізичний розвиток.
Тема: Стрибки через «струмок». Метання шишок. Рухлива гра: «Пташки літають»
Мета: повторити комплекс загальнорозвивальних вправ; вдосконалювати вміння стрибати у довжину з місця (10 см); закріпити навички метання предметів через мотузку з відстані 1,5 м.; розвивати рівновагу, вміння орієнтуватися у просторі; виховувати дисциплінованість, увагу, вміння швидко реагувати на сигнал.
Матеріали та обладнання: мотузка, шишки.
Хід заняття:
1. Ходьба звичайна, на носках, біг.
2. Загальнорозвиваючі вправи.
«Зайчики на галявинці»
Піднімання рук угору, руки кистями вперед-назад («У зайчиків довгі вушка»); повороти тулуба («Зайчики дивляться, чи не йде вовк»); присідання («Зайчики сховалися від вовка»).
3. Стрибки через «струмок» (ширина 10 см.)
Метання шишок через мотузку, закріплену на рівні грудей дитини, з відстані 1, 5 м.
Гра: «Пташки літають»
Мета: вчити дітей ходити і бігати; привчати їх швидко діяти за сигналом.
Хід гри: діти сидять на стільчиках. Це – гніздечко. За сигналом ведучого пташки вилітають на середину кімнати, літають по кімнаті в різні боки, присідають, розшукуючи корм, знову літають, розмахуючи руками-крилами. За сигналом «Пташки, в гніздечка!» діти повертаються на своє місце.
Вказівки до проведення: стежити за тим, щоб діти-пташки діяли за сигналом: летіли від гніздечка щонайдалі й поверталися тільки до гніздечка.
Для гніздечок можна використовувати великі обручі, покладені на підлогу. Це можуть бути і кола, накреслені на землі, в яких діти присідають навпочіпки.
Вчити дітей бути уважними під час бігу. Діти привчаються акуратно вистрибувати з гніздечок (обручів), контролювати власні рухи, враховуючи загальний темп гри.
4. Ходьба у повільному темпі– гра: «По доріжці»
Настав час відпочити та поспостерігати за природою.
Спостереження в природі.
«Красуня - Зима»
Мета – дати дітям поняття про те, що наступила зима. Продовжувати вчити розповідати про зміни, що відбулись в природі з приходом зими. Ознайомити з властивостями снігу: холодний, пухнастий, з нього можна зліпити сніговий колобок, сніг тане від тепла.
Бесіда
Помилуватися вкритими інеєм деревами, білим, чистим снігом, ясним морозним днем. Яка зараз пора року? Що падає надворі? А якого кольору сніг? Якщо його взяти в руки, який він? Що можна робити зі снігу? Що станеться зі снігом, коли його взяти у руки? Від чого розтає сніг? На що перетворюється сніг від тепла?якщо ступати на сніжок, то він рипить. Це тому, що на вулиці мороз.
Сонце блищить, а мороз тріщить.
Хоч мороз і щипає, зате комарів немає.
Грудень тихо наступає,
Землю снігом посипає.
Подивись лишень сюди –
Та це ж зайчика сліди.
Де ж наш сірий заховався? –
Він у білу шубку вбрався.
Більше зайчик не боїться
Немає коментарів:
Дописати коментар