Тема: Ходьба по гімнастичній лаві. Стрибки на обох ногах увздовж лави. Рухлива гра: «Де подзвонили?»
Мета: повторити комплекс загальнорозвивальних вправ; вдосконалювати вміння ходити по гімнастичній лаві; закріпити навички стрибків на обох ногах увздовж лави; розвивати рівновагу, вміння орієнтуватися у просторі, узгоджувати свої рухи з рухами інших дітей; виховувати дисциплінованість, увагу, вміння швидко реагувати на сигнал вихователя.
Матеріали та обладнання: гімнастична лава, дзвіночок.
Хід заняття
Ходьба один за одним навколо лав у різному темпі, на носках – «Хто тихіше?»; біг; вправляння в орієнтуванні у просторі – «Сядь на свою лаву». (40 с).
Повторити загальнорозвиваючі вправи.
Ходьба по гімнастичній лаві.
Стрибки на обох ногах увздовж лави.
Рухлива гра: «Де подзвонили?»
Ходьба один за одним –(35 с).
Де подзвонили?
Мета: вчити дітей орієнтуватися на звук, визначати на слух, звідки пролунав звук, рухатися у напрямку звуку; привчати діяти за сигналом, вчити дітей знаходити певний предмет.
Хід гри: діти сидять або стоять з одного боку кімнати. Дорослий просить їх відвернутися до стіни й не повертатися. У цей час хтось з родини з дзвіночком ховається від них, наприклад, за шафу.
Дорослий пропонує дітям послухати, де лунає дзвіночок, і знайти його. Діти повертаються і йдуть на звук, знаходять його, потім біжать до дорослого. Тим часом хтось з членів родини переходить в інше місце, гра триває.
Вказівки до проведення: діти не мають дивитися, куди ховається дорослий із дзвіночком. Для цього збирає їх навколо себе і відвертає їхню увагу. Дзвонити в дзвіночок потрібно спочатку тихо, потім голосніше.
При багаторазовому повторенні гри, наприкінці року, можна доручити дитині ховатися і дзвонити дзвіночком.
Це всі завдання на сьогодні. Дякую за співпрацю.

Немає коментарів:
Дописати коментар