вівторок, 21 березня 2023 р.

Всесвітній день поезії

 



КОМПЛЕКС вправ ранкової гімнастики з хустинкою

Ходьба на носках «як мишка», біг із зупинками, ходьба.

І. «Ось яка хустинка» (піднімання хустинки над головою)

В.п. – о.с., хустинка у правій руці.

1 – підняти праву руку, помахати хустинкою; 2 – опустити руку, перекласти хустинку; 3 – 4 – те ж з лівої руки

Повторити 3 – 4 рази кожною рукою

ІІ. «Заховалися» (присідання)

В.п. – о.с., хустинку тримати за куточки, руки опущені.

1 – присісти, заховати личко хустинкою; 2 – повернутись у в.п.

Повторити 3 – 4 рази

ІІІ. «Потанцюємо» (повороти вліво-вправо)

В.п. – о.с., руки із хустинкою випрямлені вперед. 

1 – поворот вліво; 2 – поворот вправо.

Повторити 3 – 4 рази

IV. Підскоки з оплеском

В.п. – о.с., хустинка в одній руці, руки опущені. 

Виконати 8 стрибків із оплесками перед грудьми

Повторити двічі по 4 рази

V. Вправа на дихання  «Піднімемо хустинку високо-високо»

Повторити 3 – 4 рази

Спокійна ходьба за дорослим.


Пропоную переглянути відео заняття з художньої літератури 

Мета: сприяти вмінню дітей вчити програмові вірші напам'ять; розвивати слух, пам'ять, мислення; виховувати любов до поезії.


Здоров'я та фізичний розвиток 
Тема: Ходьба по мотузці  по колу. Стрибки через мотузку. Рухлива гра «Знайди іграшку».
Програмовий зміст: повторити комплекс загальнорозвивальних вправ; учити дітей ходити по мотузці по колу; вправляти в умінні стрибати в довжину з місця через мотузку та ходити за дорослим; удосконалювати вміння орієнтуватися в просторі; виховувати витримку, рівновагу  та вміння швидко орієнтуватися в просторі.
Матеріали та обладнання: мотузок, іграшкове зайченя, хустинка.
Хід заняття
І. Вступна частина. Ходьба та біг чергуються за вказівкою дорослого.
Комплекс загальнорозвивальних вправ «Зарядка з хусткою».
ІІ. Основна частина.


— Рухлива гра «Знайди іграшку».
Мета: учити орієнтуватися в просторі; виховувати спостережливість, витримку. 
Матеріали: іграшки (зайчик, ведмедик, білочка, лисичка, вовк).
Хід гри
Діти  сидять  на  килимку  із  заплющеними  очима.  Дорослий ховає  іграшок-звірят.  За  звуковим  сигналом  (брязкальце  чи  бубон) діти шукають іграшки. 
Дорослий 
Ось прийшли до нас, малята, 
Білочки і зайченята.
І ведмедики, й вовки,
Щоб погратись залюбки.
Не дивіться, я прохаю,
Де звіряток заховаю.
Дорослий ховає звірят у групі чи на майданчику. Діти шукають їх.
Дорослий 
Хто знайшов звірят, то вмить
Хай до мене підбіжить! 
Після того, як діти знайдуть іграшки, гра повторюється.
ІІІ. Заключна частина. Ходьба одне за одним (35 с).

Ввечері пропоную прочитати дітям вірш Н. Забіли " Я біжу, біжу по гаю"

Я біжу, біжу по гаю,
Я метелика впіймаю,
А метелик не схотів,
Геть від мене полетів.

Полетів він на лужок,
Заховався між квіток...
Я іду, іду, іду,
Метелика не знайду.


Це всі завдання на сьогодні. Дякую за співпрацю.


Немає коментарів:

Дописати коментар

День домашніх тварин.

  Вітаю. Усіх запрошую на ранкову гімнастику. Виконуємо вправи та набираємося сили та здоров'я. Хвилина мовчання  Ознайомлення із природ...